Asmenybės ugdymo atviras jaunimo centras
Asmenybės ugdymo atviras jaunimo centras
Asmenybės ugdymo atviras jaunimo centras

Asmenybės ugdymo atviras jaunimo centras – tai vieta, skirta 14-29 metų jaunimui norinčiam drauge praleisti laisvalaikį, pasidalinti atradimais ar išmokti ir sužinoti naujų dalykų. Svarbu paminėti, kad čia galima veikti daugybę įvairiausių nemokamų veiklų, kurias rengia ir organizuoja jauni žmonės – tai teminiai renginiai, stalo žaidimai, ir diskusijos, filmų peržiūros, pristatymai, paskaitos, informaciniai renginiai ir daug kitų veiklų. 

MŪSŲ PAGRINDINĖS VYKDOMOS DARBO SU JAUNIMU FORMOS

Jaunimo savanoriška tarnyba

Tai darbo su jaunimu forma, kai organizuojama intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms, kurios metu jaunuoliai vidutiniškai 40 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje.

Atviras darbas su jaunimu

Tai darbo su jaunimu forma, kuria siekiama visiems jauniems žmonėms, nepriklausomai nuo jų socialinės padėties, suteikti galimybes saugiai leisti laisvalaikį, užsiimti juos dominančia veikla, o esant poreikiui – padedant kompetentingiems jaunimo darbuotojams spręsti kasdienybėje kylančius iššūkius ir klausimus.

Praktinių įgūdžių ugdymas

Tai darbo su jaunimu forma, kuria siekiama, lavinant jauno žmogaus asmeninius ir socialinius įgūdžius, suteikiant jaunam žmogui žinių ir gebėjimų, leidžiančių integruotis į darbo rinką ir (ar) grįžti į švietimo sistemą.

Erdvės

Minijos g. 2, K3-5a, Klaipėda

Auk centras

Paslaugos:

☑️Aikido treniruotės ir seminarai; ☑️Maisto gaminimas; ☑️Daugiafunkcinė salė ir įranga; ☑️Sporto salė; ☑️Individualios konsultacijos su Jaunimo darbuotoju;☑️Laisvalaikis su draugais.

Kontaktai: Tel nr. 8 621 99530, el. p. infor@aukcentras.lt

Paslaugos:

☑️Ekstremalaus sporto treniruotės ir varžybos;
☑️Teminiai renginiai; ☑️Individualios konsultacijos su Jaunimo darbuotoju;☑️Laisvalaikis su draugais.

Gluosnių sk. 2A, K2, Klaipėda

Aje+Skatepark

Iš mūsų gyvenimo

Projektas buvo finansuojamas Europos sąjungos struktūrinių fondų agentūros ir Klaipėdos miesto savivaldybės