Tas pats per tą patį

Turbūt nėra temos, kuria būtų parašyta tiek knygų, kiek yra knygų apie sėkmę, apie tai, kaip ją pasiekti greitai ir neskausmingai. Bet ar egzistuoja sėkmės paslaptys? Gal yra kažkoks žemėlapis, kuris pakels jus į žvaigždždes be kančių? Paauglystėje, būdamas penkiolikos perskaičiau nemažai sėkmingų žmonių istorijų ir galiu pasakyti, kad dalis patarimų tikrai veikia, sunkiausia užduotis- išrinkti tai, kas yra svarbiausia. Tačiau jums to daryti ir nereikės, kadangi už jus tai padariau aš.  Šiandien norėčiau apibendrinti pagrindinius dėsnius, kurie įtakoja mūsų kelia link geresnio gyvenimo. 

 

 1. Tikėkite sėkme. Iš esmės, yra dvi galimybės- atsitiktinai tapti sėkmingu (netyčia kažką atrasti, laimėti Vikingo loto) arba ties tuo dirbti. Jeigu pasirenkant pirmą opcija- jūsų teisė, galite laukti likimo, tačiau yra didelė tikimybė, kad taip ir nesulauksite. Jeigu kuriate savo gyvenime patys- turite visų pirmą tikėti tuo, kad jūsų indėlis į visuomenę yra prasmingas ir naudingas. Turite tikėti, kad esate nuostabus. Turite eiti į priekį ir nekreipti į kitus dėmesio.
 2. Darykite tik tai, kas patinka. Apie tai, kaip suprasti, kas patinka gyvenime mes jau rašėme praeitame straipsnyje. 
 3. Turėkite didžiulį tikslą ir kelią iki jo padalinkite į aibę žingsnelių. Labai sunku kažką pasiekti, neturint tos vienintelės pagrindinės idėjos, svarbiausio tikslo. 
 4. Mokėti save pristatyti iš geriausios pusės yra labai svarbu, tačiau nesididžiuokite nuopelnais, kurių neturite ir nereikia užmigti ant laurų. 
 5. Būkite išskirtinis. Galvokite taip, kai kiti negalvoja, sakykite tai, ko kiti nesako. Geriau atrodyti kvailai, negu banaliai. 
 6. Eikite iki galo. Būkite įkyrus. 
 7. Kovoti ir ieškoti, rasti ir nepasiduoti! Nes pasiekę tikslo, nenustokite kurti naujus. 
 8. Kritikuokite kritiką. Svarbu gerai suprasi, kuri kritika yra konstruktyvi, o kuri ne. 
 9. Neturėk šimto rublių, o turėk šimtą draugų. Legit veikianti taisyklė, kuri pasiteisino jau daug kartų. Draugai=ryšiai. Ryšiai=greitesnis kelias iki tikslo. 
 10. Nesustokite keistis. Keičiasi pasaulis ir žinios, kurias šiandien įgijote rytoj bus nereikalingos. 
 11. Perskaitei- veik. Daugelis skaito, skaito, skaito ir tuo baigia. Prisiskaito ir taip nieko nenuveikia. Bandykite, ragaukite gyvenime, naudokitės visomis galimybėmis, kurias turite, o jų turite tikrai nemažai. 
 12. Ir svarbiausia- nesijaudinkite. Take it easy.

Iš esmės, perskaičiau tam tikrą skaičių savirealizacijos knygų, sunku būną rasti kažką naujo, nes dauguma rašo tą patį. Todėl ir nusprendžiau tuos pagrindinius aspektus jums išskirti straipsnyje.

 

 

Ir kaip visada, nil novi sub soli, nieko naujo. Visa tai jūs tikrai žinojome ir anksčiau. Mano užduotis, kaip ir visada, priversti jus veikti, paskatinti pradėti keistis jau šiandien. Aibė žmonių turi puikių idėjų, tačiau jų neįgyvendina. Pradėkite pagaliau veikti, negi ruošiatės gyventi amžinai? 

Tariu jums Acta est fabula. Būkite laimingi. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn