Kaip sugadinti sau gyvenimą per 5 dienas?

 

Greičiausiai ne kartą matėte internete straipsnių apie tai, kokie įpročiai ir veiksmai veda žmogų prie sėkmės. Tačiau mažai kas kalba apie tai, kas labiausiai gadina mūsų gyvenimą, nes apie tai kalbėti nemalonu ir nepatogu. O aš parašysiu. Jeigu pastebėsite, jog jums šie dalykai būdingi, galite būti tikras, kad jūsų kryptis – nelaimingas  gyvenimas. Atsikratę jų, padarysite žingsnį link sėkmės. Tai kaip sau sugadinti gyvenimą per penkias dienas?

 Pirma diena

 

 O pradėti norėtųsi nuo klaidų. Nevykėliui labai svarbu galvoti apie visas per gyvenimą padarytas klaidas. Atrodėte juokingai prieš publiką? Praradotė pinigų? O galbūt praradote ne materialių dalykų? Nenusipirkote loterijos bilieto, kuris kitam atnešė milijonus? Sudaužėte vazoną? Teisingai! Galvokite apie tai kiekvieną dieną. Tokiu būdu jūs ne tik stovėsite vietoje, negalėdami judėti toliau, bet ir sugadinsite sau nuotaiką. Jeigu tai ir yra jūsų tikslas- puiku, nes nieko kito tokiais tempais nepasieksite. Mintys apie klaidas ir praradimus nepakeis situacijos, negrąžins pinigų, nesuklijuos vazono, neduos jums milijono. Vienintelis dalykas, kurį jos gali padaryti- sugadinti jūsų gyvenimą. Sėkmės pasiekia tik tie, kas, padarę klaidą, eina toliau.

 

 

 

Antra diena

Antrą dieną galite pradėti galvodami, ką apie jus galvoja kiti. Tai irgi labai geras nesėkmingo žmogaus pratimas, kurį reikia praktikuoti kuo dažniau. Ką galvoja draugai? O ką galvoja mama ar senelis? Įsivaizduokime, kad norime pradėti verslą. Ką mums sako mama ir močiutė? Greičiausiai jos pasijuoks, o galbūt pabandys mus sustabdyti. Ir kiekviena mama, kiekviena močiutė taip darys. Tokia yra jų pareiga- garantuoti palikuoniui vidutinio intelektinio ir finansinio lygio gyvenimą, bet tuo pačiu užtikrinti saugumą. Jokių verslų, darbas 8 valandas per dieną, penkias dienas per savaitę, dvidešimt dienų atostogų per metus, bet užtat stabilu. Dažniau galvokite apie tai, kaip atrodote kaimynų akyse. Gyvenkite ne sau, bet tik tam, kad patenkintumėte kitų lūkesčius.

 

Telepatija

 Ir tada žmogus tarė:

viešpatie, ką žmonės pagalvos

o žmonės pagalvojo:

viešpatie, ką žmonės pagalvos

o kiti žmonės galvojo:

viešpatie, ką žmonės pagalvos

ir taip gi gyveno visi

galvodami, ką čia tokio

pagalvojus.

Dovydas Grajauskas

 

Trečia diena

 Trečia diena tebūnie tarptautinė nieko neplanavimo diena. Nesėkmingi žmonės niekada neplanuoja savo dienos ir viską daro tik esant reikalui. Sėkmingi žmonės visada planuoja savo dieną kuo smulkiau. Ar tai reiškia kad viskas visada eina pagal planą? Dažniausiai, realybė yra kitokia, tačiau planas ir numatytų veiklų sąrašas skatina veikti ir judėti. Planas ugdo discipliną, nes jeigu neatliksi darbo dabar- vėliau bus kitų darbų ir tai priverčia nenukelti darbo rytojui. 

 

Ketvirta diena

Jeigu neturite noro augti, kaip asmenybė- tai žinoma nereikia mokytis. Leiskite didžiąją savo laiko dalį socialiniams tinklams ir žaidimams. Atsiranda laisva minutė? Niekas neverčia nieko daryti? Tai imkite greičiau telefoną ir scrollinkite instagramą. 

 

Penkta diena

 Penkta diena ir penktas pratimas reikalaus iš jūsų truputį vaizduotės ir pastangų. Jeigu norite būti nesėkmingi ir nelaimingi- įsivaizduokite, kad gyvensite amžinai. Kartais būna, kad žmogus turi tam tikrą idėją ar norą, bet nieko nedaro, galvodamas, kad yra dar daug laiko. Gyvenimas stebėtinai greitai bėga ir kartais baigiasi netikėtai, bet to kažkodėl žmonės suprasti nenori. Pradėti verslą? Ne, vėliau. Praleisti vakarą su draugais? Ne, geriau vienam praleisti vakarą su TikToku. Apkeliauti pigiai visą pasaulį (sekite mūsų straipsnius, kad sužinotume, kaip tai padaryti beveik nemokamai)? Ne, geriau gal kada nors vėliau. Bet nepamirškite, jog kiekviena diena gali tapti paskutine.

 

Tai yra penki trumpiausi keliai, vedantys prie  nelaimingo gyvenimo ir nesėkmės. Jų visuma gadina gyvenimą, tačiau atsikratę šių bruožų, pradėję mokytis, skaityti, susikoncentravę į savo sėkmę, skirdami dėmesio mokslui, poilsiui, knygoms kelionėms, draugams, gyvensite savo geriausią gyvenimą. 

O šiam kartui Acta est fabula. Ir būkite, prašau, laimingi.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn